Povrchové úpravy dílů tlumičů

 

Povrchové úpravy dílů tlumičů:

 

Při opravách starších tlumičů vyžadují zákazníci nejen opravu funkčních částí tlumiče, ale i povrchové zvelebení tlumiče.

 

Pro zlepšení kvality povrchu dílů tlumičů, jsme schopni zajistit u smluvních dodavatelů následující technologické úpravy:

 

 

1/ Komaxit:

 

používáme zejména u oprav povrchu pružin. V ceně, kterou Vám sdělíme je kompletní služba, včetně přípravy na komaxitování.

 

Výběr barvy většinou není problematický, nejlépe dle vzorníku RAL. Pouze , pokud má zákazník požadavek na míchání speciálního odstínu, je nutno telefonicky konzultovat množství. 

 

Co je komaxit?

 

Práškové lakování (komaxitování) je technologie povrchových úprav kovů. Splňuje přísná kritéria pro ochranu životního prostředí. Výsledkum je kvalitní konečná povrchová úprava práškovými plasty.

Při komaxitování se práškové plasty nanášejí na materiál stříkáním v elektrostatickém poli, kde se částice prášku elektricky nabijí a přilnou k uzemněnému lakovanému předmětu. Po nanesení práškového plastu následuje vypálení výrobku ve vypalovací peci, kde při teplotě 160 až 220 °C dochází k roztavení, vytvrzení a přilnutí prášku k povrchu výrobku. 

 

 

Fotografie komaxitovaných dílů:

 


www.motocross-shop.cz

Prodej motodílů na webu:   www.motocross-shop.cz

Díly, oleje, filtry, příslušenství všech motocyklů. 

  

 

 

 

Tónování barev

Nově nabízíme míchání barev tónovacím systémem Rainbow.