Opravy tlumičů

Opravy a seřizování tlumičů

Běžný servis tlumičů:  výměna náplní, těsnění, prachovek, pouzder a dalších poškozených nebo opotřebených dílů tlumičů dle požadavků zákazníka.

Cena za práci je stanovena hodinovou sazbou.

Příjem opravy:  tlumiče můžete osobně dovést, poslat balíkem, po dohodě je možno vyzvednou u Vás / pomocí přepravních služeb /. Do balíku přiložte telefonní kontakt, zpáteční adresu, popis objednávané služby, z jakého vozidla je tlumič vymontován.


Průběh opravy: Tlumič bude vyčištěn, rozebrán . Po zjištění skutečného stavu kontaktujeme zákazníka a sdělíme mu cenu opravy, termín dokončení, použitý materiál na opravu.

- Pokud zákazník opravu nechce provést z jakéhokoliv důvodu, bude tlumič skompletován a odeslán zpět zákazníkovi a nepožadujeme žádnou úhradu, ani poštovného.

- V případě souhlasu s předběžnou cenou a spůsobem provedení, je oprava provedena. Po kompletaci tlumiče je provedena kontrola funkčnosti seřizovacích prvků a nastavení ma původní hodnoty, pokud nebylo dohodnuto ladění tlumiče. Následně je tlumič odeslán zpět zákazníkovi.

Než tlumič odešleme, seznámíme zákazníka s konečnou cenou, s termínem a spůsobem odeslání. 

 

Platba je možná předplatbou na účet nebo dobírkou.

Repase tlumičů  

Mimo běžných servisů tlumičů, provádíme i rozsáhlejší opravy a úpravy tlumičů. Tyto se týkají zejména tlumičů staršího data výroby, na které není možné již zakoupit náhradní součásti. Zde nabízíme možnost úprav Vašeho stávajícího tlumiče.

1/  Rozebíratelné tlumiče upravíme tak, že je dále můžete používat, servisovat . Váš starý tlumič osadíme novým pístkem, popř. upravíme starý pístek na nový druh těsnění a prachovek, která jsou běžně dostupná. Pomocí povrchových úprav zrenovujeme povrch tlumiče a pružin.

Cena je smluvní po předložení tlumiče / při tel. konzultaci je nutné znát průměr pístnice /.

Výsledkem je funkční tlumič v novém kabátu, který můžete kdykoliv znovu servisovat pomocí dostupných dílů.    

2/ Nerozebiratelné tlumiče a jejich případná náhrada:  Nerozebíratelné tlumiče je  taktéž možné opravit . Tato oprava se cenově pohybuje v rozmezí 3.000-5.000. Zde je potřeba zvážit výhodnost této opravy . Musíme tlumič rozřezat, navařit rozebíratelný konec, nahradit pístek, pístnici. Přispůsobit tlumič abychom ho mohli naplnit .

3/ Náhrada starého tlumiče novým: Další možností je náhrada tlumiče novým. Zde použijem z Vašeho tlumiče úchyty /oka / , popř, je přizpůsobíme dle starého tlumiče, napasujeme Vaši starou pružinu na nový tlumič. I tato úprava je mnohdy lacinější než kupovat starý ale dobrý tlumič z bazaru !!!   

Přihlášení

Soukromí - potvrzení

Tato stránka používá cookies. Vice info