Povrchové úpravy dílů tlumičů

Povrchové úpravy dílů tlumičů:

Při opravách starších tlumičů vyžadují zákazníci nejen opravu funkčních částí tlumiče, ale i povrchové zvelebení tlumiče.

Pro zlepšení kvality povrchu dílů tlumičů, jsme schopni zajistit u smluvních dodavatelů následující technologické úpravy:

1/ Komaxit

používáme zejména u oprav povrchu pružin. V ceně, kterou Vám sdělíme je kompletní služba, včetně přípravy na komaxitování.

Výběr barvy většinou není problematický, nejlépe dle vzorníku RAL. Pouze , pokud má zákazník požadavek na míchání speciálního odstínu, je nutno telefonicky konzultovat množství. 

 Co je komaxit?

Práškové lakování (komaxitování) je technologie povrchových úprav kovů. Splňuje přísná kritéria pro ochranu životního prostředí. Výsledkum je kvalitní konečná povrchová úprava práškovými plasty.

Při komaxitování se práškové plasty nanášejí na materiál stříkáním v elektrostatickém poli, kde se částice prášku elektricky nabijí a přilnou k uzemněnému lakovanému předmětu. Po nanesení práškového plastu následuje vypálení výrobku ve vypalovací peci, kde při teplotě 160 až 220 °C dochází k roztavení, vytvrzení a přilnutí prášku k povrchu výrobku. 

Fotografie komaxitovaných dílů:

Přihlášení

Soukromí - potvrzení

Tato stránka používá cookies. Vice info