Remal penetrace hloubková

Remal penetrace hloubková

REMAL PENETRACE AKRYLÁTOVÁ HLOUBKOVÁ  PROBARVENÁ

Skladem 1L a 4L balení.

Používá se pro sjednocení podkladu a jeho nasákavosti před nátěry vnitřních omítek nebo fasád, lepením obkladů a dlažeb, vyrovnáváním podlah samonivelačními hmotami, lokálními opravami podkladních betonů apod. Vlivem extrémně malých částic penetruje do hloubky. Je dobře přetíratelná. Probarvení penetrace pomáhá lehkým zabarvením kontrolovat rozsah nátěru – aby nezůstal nezpenetrovaný podklad.

Doporučený nátěrový postup:

Penetrace se používá na vysoce savé podklady neředěná, na savé podklady ředěná až 1 : 3 (1díl penetrace : 3 dílům vody), na nenasákavé a málo savé podklady ředěná až 1 : 5 (1díl penetrace : 5 dílům vody). Nanáší se štětkou nebo stříkáním na suchý, prachu a nečistot zbavený podklad v jedné nebo ve dvou vrstvách APLIKACE (dle savosti podkladu). Vrchní nátěr barvou je možno aplikovat po zaschnutí penetrační vrstvy.

Vydatnost
Penetrace se používá na vysoce savé podklady neředěná, na savé podklady ředěná až 1:3 (1díl penetrace : 3 dílům vody), na nenasákavé a málo savé podklady ředěná až 1:5 (1díl penetrace : 5 dílům vody). Vydatnost v závislosti na savosti podkladu a ředění je 5 až 30 m2/kg.

Přihlášení

Soukromí - potvrzení

Tato stránka používá cookies. Vice info