Remal fasáda- akrylátový nátěr.

Remal fasáda- akrylátový nátěr.

SKLADEM

Akrylátová fasádní barva. Tonujte pomocí Remal tónovací.

995 Kč s DPH

Výrobce: BAL Hostivař

Popis:
Barva na fasádu REMAL FASÁDA je moderní akrylátová fasádní barva. Je omyvatelná, prodyšná, výborně kryjící a odolává povětrnostním vlivům. Používá se pro nátěry vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů, panelů z lehčených hmot, břízolitu, dřevotřísky apod.

Příprava podkladu barvy na fasádu:
Podklad musí být suchý a vyzrálý, aby nedocházelo ke změně barevného odstínu, ke zmýdelňování pojiva, snížení přilnavosti nátěru a ke vzniku vápenného výkvětu na povrchu nátěru. Podklad musí být zbaven biologického napadení jako jsou plísně a řasy. Nové omítky musí min. 4 týdny zrát (karbonatizovat). V případě místních vysprávek, kdy není možné čekat 4 týdny na vyzrání omítky lze po vyschnutí nové omítky tuto ošetřit neutralizační solí REMAL TELSAL V 2026 a po vyschnutí pokračovat penetrací. Příliš savé, sprašující se nebo nesoudržné podklady je nutné předem nepenetrovat (zpevnit) vhodnou penetrací např. REMAL, BARLET nebo SOICRAT.

Doporučený nátěrový postup:
Po zaschnutí penetrace následují 2 nátěry barvou zředěnou malým množstvím čisté vody. Časový interval mezi jednotlivými nátěry je 4 – 6 hod. První nátěr barvy na fasádu doporučujeme provést štětkou, druhý štětkou nebo válečkem. Teplota prostředí i podkladu nesmí při aplikaci klesnout pod 8 °C.

Tónování barev na fasádu:
Tónovacími pastami REMAL TEKUTÁ TÓNOVACÍ BARVA

Přihlášení

Soukromí - potvrzení

Tato stránka používá cookies. Vice info